• Telefon : 0212 282 29 80
  • Çalışma Saatleri : 08:00 - 22:00

Et Üretim Tesisimiz

Et Üretim Tesisimiz

İstanbul Kağıthane ilçesinde kurulu olan üretim tesisi, et parçalama ve vakumlama bölümü, modifiye atmosfer paketleme bölümü, donuk köfte ve burger üretim bölümü, soğuk muhafaza depoları, derin dondurma deposu, mal kabul-sevkiyat alanları, ambalaj ve yardımcı madde depoları, personel sosyal birimleri ve idari ofislerden oluşmaktadır.

Kesimhane ile entegre şekilde 2012 yılından beri faaliyette olan tesisin fiziksel altyapısı gereksinimler doğrultusunda sürekli yenilenmekte ve teknolojik açıdan geliştirilmektedir.

Üretim tesisi, günlük 20 ton et parçalama ve paketleme kapasitesine sahiptir. Kesimden son ürün halinde nakliyeye kadar tesisimiz içinde soğuk zincir kesinlikle kırılmamaktadır. Kesimdeki ve et üretim tesisindeki her türlü alet - ekipmanın, tüm depoların ve nakliye araçlarının temizliği, hijyenik şartları sağlamak amacıyla sürekli yapılmaktadır.

Belirli aralıklarla ürünlerden ve ekipmanlardan numuneler alınarak hijyen kontrolü sağlanmaktadır. Çalışanlarımıza sürekli hijyen ve gıda güvenliği eğitimleri verilmekte olup bilinç seviyeleri arttırılmaktadır. Çalışanlarımızdan da belirli aralıklarla numuneler alınarak mikrobiyolojik kontroller yapılmaktadır.